Відомий юрист Михайло Шнайдер розмістив на своїй сторінці в Facebook інформацію про мільйони найвідомішого "співаючого" ректора України - Михайла Поплавського.

Юрист розповів, що "юний орел", володіючи близько 100 мільйонами гривень, щомісяця додатково отримує пенсію понад 16 тис. гривень - коли середні виплати по Україні - не більше 2 тис.

"Це Михайло Поплавський. Народний депутат України. Співаючий Ректор і просто Юний Орел. Михайло Михайлович не просто багатий. Він мультимільйонер. У нього близько 100 мільйонів гривень готівкою. Величезна кількість нерухомості та земельних ділянок. І просто фантастичні суми на рахунках у закордонних банках. А тепер найцікавіше. Михайло Михайлович Поплавський отримує пенсію понад 16 тисяч гривень в місяць", - пише Шнайдер.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Обіймався з Єфросиніною і Нікітюк, танцювали до упаду: як Сергій Притула відсвяткував свої 40 років

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Показати ще

Это Михаил Поплавский. Народный депутат Украины. Поющий Ректор и просто Юный Орел. Михаил Михайлович не просто Богат. Он...

Posted by Mihail Shnayder on Wednesday, 23 May 2018

Юрист заявив, що, "у той час, коли мільйони українських людей похилого віку зводять кінці з кінцями", "співаючий ректор", не маючи особливих заслуг перед державою, отримує надзвичайну пенсію.

"В Україні, де середній розмір пенсійних виплат не перевищує 1500 гривень. Депутат-мільйонер отримує такі величезні гроші. Може Поплавський має особливі заслуги перед Державою? Може він герой Війни? Льотчик-випробувач чи космонавт? Швидше за все ні. Важче мікрофона наш Герой нічого в руках не тримав. У той час як Мільйони Українських людей похилого віку ледве-ледве зводять Кінці з Кінцями. Не живуть, а просто виживають, мультимільйонер-пенсіонер по повній програмі насолоджується життям", - пише Шнайдер.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відеролики з заявою Народного артиста України Іво Бобула про бажання балотуватися в Президенти на майбутніх виборах в 2019 році, стрімко набирає обертів.

"Команда у мене практично готова, програма готова. Тільки почнуться вибори, коли можна буде вийти і проанонсувати політичну платформу, ми все це зробимо", - повідомив на телеканалі "112 Україна".

Однак амбітні бажання Народного артиста України професійні політологи поки вважають безпідставною заявою.