Зірковий комедійний актор Джим Керрі дав чи не найхимерніше інтерв'ю у світі.

Розмова зірки з журналісткою відбулась на заході Harper's Bazaar's ICONS у рамках Нью-Йоркського тижня моди.

Інтерв'ю, від якого в журналістики очі лізли на лоба, розпочалось з того, що Джим навіщось кілька разів обійшов навкруг репортерки Кетт Седлер.

"Усе це не має жодного значення. Я хотів відшукати найбезглуздішу подію, на яку я можу прийти і приєднатися, і ось я тут", - пояснив Керрі свою присутність на модному заході.

"Прославляти ікон, хлопче, це абсолютно найбільш ница мета, яку ми можемо перед собою ставити. Ікони. Ви вірите в ікон? Я вірю в особистості. Я не вірю в те, що ви існуєте, але в повітрі відчувається прекрасний аромат", - продовжив актор.

Популярні новини зараз

Головні новини за день вівторка, 28 січня: поки Україна скасовує всі рейси з Китаєм, на ОLX продають "вакцину" від коронавірусу

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

Далі Керрі заявив, що і в особистості він не вірить, і що всі ми – "поле енергії, яка танцює сама для себе". І йому до цього взагалі байдуже.

Журналістка спробувала змінити тему і зробила комплімент акторові, що він гарно одягнувся.

"Ні, я не вбирався. Це не я. Просто так відбувається. І є скупчення тетраедрів, які рухаються разом. Ось у чому річ, це не наш світ. Ось ключ. Ми не маємо значення. Це хороша новина", - підсумував Джим, після чого по-дружньому поплескав Седлер по плечах та пішов.

Jim Carrey Sounds Off on Icons and More at NYFW 2017

Well, you definitely can't say that Jim Carrey is Here gives a boring interview...

Posted by E! News on Saturday, 9 September 2017

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", американський фермер Джеремі Гебель втілив давню мрію в життя. Він зобразив на своєму полі гігантський портрет улюбленої акторки – героїню "Зоряних воєн" принцесу Лею.