Як повідомляє Clutch.ua екстраверту потрібно спрямувати свою енергію в спорт. Товариським екстравертам швидко набридають однотипні вправи, нудні тренажери і пробіжки по порожніх вулицях. Їх душа і тіло потребує інтенсивного руху і розмов. Ось кілька видів спорту, які просто створені для екстравертів.

Масова їзда на велосипедах


Зберіть команду. Чим більше людей збереться, тим краще для спілкування. Проклади маршрут перших заїздів. Варто закупится різними речами для путешесвий. Активна підготовка та спілкування з цілою командою велосипедистів – це те, що потрібно.

Пляжний волейбол баскетбол на майданчику біля будинку або міні-футбол

Командні види спорту відмінно підходять товариським людям. Коли забиваєш, перемагаєш, тонеш в обіймах своїх однодумців. Пляжний волейбол – веселий. Баскетбол – строгий і вимагає зосередженості. А у міні-футбол можна грати навіть не знаючи правил.

Авантюрні запливи на байдарках або каное


Підходить, тільки при наявності води: море, річка або озеро. Екстриму додасть ще й рафтинг на гірській місцевості.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те,що дієтологи настійно рекомендують випивати одну склянку води натщесерце і 2 л води в день. Вода допомагає позбавитися від проблем зі здоров'ям, а ще сприяє схудненню. Так що варто взяти стакан води в руку і дізнатися про його цінності.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Віктор Павлік розчулив схожістю з сином від Катерини Репяхової: повторює за татом у всьому

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще