На конкурсі Міс Всесвіт Польщу представить киянка. Наталі Гайдыш народилася в Польщі, однак з дитинства проживає в Україні, спочатку в Хмельницькому, а зараз в Києві.

28-річна дівчина заміжня, виховує доньку. Вона є прихильницею здорового харчування та активного способу життя.

У Наталії безліч захоплень. Зокрема, зараз вона працює над книгою. Також скоро хоче випустити колекцію жіночих прикрас. Крім того, вона фотомодель, блогер, сертифікований коуч, тета-практик і навіть майстер Еннеаграмми. Сама ж говорить про себе як про тренера по взаємовідносинах з собою, чоловіком і світом.

“Для мене участь у конкурсі — це не лише втілення дитячої мрії, але й заклик до всіх жінок світу бути сміливішими у своїх амбіціях. Як персональний коуч, я багато працюю з невпевненими в собі дівчатами. Тому важливо розуміти, що саме від внутрішнього стану залежать зовнішні результати, а не навпаки. Я вважаю, що тільки робота зі своїми страхами з часом зможе перетворити кожну з нас в королеву!“, — поділилася Наталі.

В цьому році конкурс Місіс Всесвіт 2017 відбудеться в ПАР з 25 серпня по 2 вересня, де конкуренцію одна ондній складуть понад 80 гідних жінок з усього світу.

Популярні новини зараз

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Дмитро Шепелєв готується до весілля з новою коханою: що відомо

Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал Знай. ua, найкрасивішою австрійкою виявилася українка.

СохранитьСохранить