Нам цього не пробачать: легенда Х-фактора зізнався, навіщо прийшов на шоу

поділитись
Юрко Юрченко впевнений, що його сприймають як гостя, а не конкурсанта

Популярний український виконавець Юрко Юрченко, який вирішив взяти участь у шоу "Х-фактор", розповів, навіщо вийшов на цю сцену.

Yurcash на другому прямому ефірі "Х-фактор"


Про це в суботу, 18 листопада, йшлося в обговоренні виступу його групи Yurcash під час ефіру. Один з користувачів припустив, що у групи Юрченка є всі шанси перемогти, проте фронтмен відразу ж відкинув цю думку: "Ми ні в якому разі не переможемо, бо головний приз - розкрутка, а куди мене - дядька бувалого і неслухняного розкручувати, у мене і так голова паморочиться від цих грьобаних контрактів. По-друге - дорогу молодим, нам тупо не пробачать перемогу, і нам її і не дадуть, зіллють десь на півдорозі до фіналу".

Також співак зазначив, що на проекті його сприймають радше як гостя, а не конкурсанта, причому це стосується як інших учасників, так і суддівського складу. "Нас тут все одно сприймають радше як гостей, ніж конкурсантів. Тому у нас і програма скоріше не конкурсна, а показова. Ось - правда життя. А за бабло я б поборовся, гуму треба літню міняти", - підкреслив Юрченко.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Юрченко підірвав сцену "Х-фактора".

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Х-фактор, Юрченко, шоу
Вибір редакції, Попкорн
17.03.2018
Знімки опублікували хакери з угрупування Celeb Jihad
0
0
18:53 17.03.2018
Вперше Рожден озвучив причину розставання
0
0
15:45 17.03.2018
Зірковий батл: соліст рок-гурту "O.Torvald" проти феномена української сцени
0
0
13:53 17.03.2018
Російський репер Матвій Мельніков приїде в Київ і Харків після концерту в Криму
0
0
21:20 16.03.2018