Відома своїми різкими висловами про сусіда-окупанта українська співачка Анастасія Приходько зробила гучну заяву під час участі в ефірі телепрограми "Грані війни".

Анастасія заявила, що Україна може перемогти у війні з Росією, але початку їй необхідно заморозити будь-які відносини з агресором.

"Суперник у нас кретин, з цим все зрозуміло. Він навіть воювати не вміє, він боягуз. Товстий - ще не означає великий. Росія - вона "жирніше", більше, але тупа - з населенням козлів, які йдуть за своїм пастухом, яким подобається бути приниженими. У них зараз флешмоб - встаньте на коліна перед Путіним. Це недодержава, біомаса якась", - заявила вона.

За словами Приходько, Російська Федерація представляє з себе "незрозумілий об'єкт, що з'їхав з глузду". "Дуже важко зрозуміти, що вона створить в ту чи іншу хвилину", - пояснила вона.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Антоніна Матвієнко показала свою маму у 24 роки: "Боже, яка красуня"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

"Ми звичайно хочемо, щоб Росія розвалилася і понесла відповідальність, щоб всі чиновники в Гаазі сиділи. Але я на 100% знаю, що коли Росія нападає, вона програє", - зазначила співачка.

"Дуже б хотілося, щоб світові лідери нас чули набагато краще. Я б хотіла, щоб вони в принципі перестали вести будь-які переговори, хотілося б, щоб ми розірвали і торгові і будь-які інші відносини з РФ, і це буде перший дійсно важливий крок у нашій перемозі ", - уклала Приходько.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що українська співачка Анастасія Приходько висловила свою думку з приводу виступу артиста Віталія Козловського в Москві на 9 травня.

Вона нагадала про його фотографії із сепаратисткою Нелею Штепою, про його відповіді, що він не знає, хто почав війну на Донбасі.

Приходько не розуміє, чому вона повинна виступати на одній сцені з такими артистами, і чому деякі співаки, які давно продалися Росії, до цих пір носять звання "заслужених". Своєю думкою вона поділилася на Facebook-сторінці.

"Коли він фотографувався і співав дифірамби Нелі Штепі - всі мовчали. Коли він говорив, що не знає, хто почав війну - всі мовчали. Заспівав на концерті 9.05.2018 в Москві - всі прокинулися. Ну, Слава Богу, звичайно, але я не про це: от поясніть мені, як так - людина, якщо так про Козловського можна висловитися, підтримує коллаборантку Штепу, не знає, хто з ким воює, розважає окупантів - Заслужений артист України, і людина, що відмовився від усіх зв'язків з Росією, їздить на фронт з концертами і допомогою, спускається в окопи і бліндажі до нашим воїнам - Заслужений Артист України", - написала Настя.

Приходько задала питання, чому держава не реагує на такі прецеденти.