Нещодавно популярна артистка дала інтерв'ю виданню "Караван історій", в якому розповіла про своє дитинство і батьків.

"Скільки себе пам'ятаю, завжди знала, що буду зіркою. Батьки виховували мене такий. Ні, у мене не було подання: ти – принцеса, а всі інші – нікчеми. Тато і мама робили все, щоб я виросла сильною, самостійною, по-хорошому амбітною, вчили добиватися свого, не здаватися, не впадати у відчай і завжди йти вперед", - зізналася Каменських.

"Незважаючи на те, що батьки мене балували і ні в чому мені не відмовляли, мій характер при цьому не зіпсувався: я не стала зарозумілою, примхливої, самозакоханою. Навпаки, отримала стільки безмірної любові, що дарувала всім оточуючим", - каже Настя.

Популярні новини зараз

Ірина Білик втратила найдорожчу людину у житті: "Народитися і піти в один день..."

Яке свято 16 жовтня: чого не можна робити в цей день

Нев'їзна Корольова втратила найріднішу людину, довелося "стукати" до Зеленського: тяжкі кадри

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

"Сім'я у мене музична, і мама завжди хотіла виростити з мене художник, адже вона в свій час не реалізувалася як сольна співачка і хотіла, щоб я втілила її мрію", - згадує артистка.

Як нагадує портал "Знай.иа", 4 травня відома українська співачка Настя Каменських відзначала 31-річчя. Здається, зовсім нещодавно юна артистка тільки з'явилася на естраді разом з Потапом, але, як виявляється, пройшло вже 12 років з її дебюту.

У столичній тусовці вже давно говорять про те, що Настю Каменських та її колегу по цеху Потапа пов'язують не лише робочі моменти. Особливо ця впевненість зміцнилася, після того, як кілька років тому Потап розлучився зі своєю дружиною Іриною Горовий. При цьому він всіляко ухиляється від питань, що стосуються його особистого життя.

«Сьогодні групі Потап і Настя 12 років», - написала співачка у себе в соціальній мережі і підкріпила пост архівної фотографією.

«Я не приховую, що шалено щаслива, і кожному цього бажаю. Я неодноразово говорила: коли настане момент, і я захочу, про все обов'язково розповім. А поки свою любов, свого обранця я оберігаю від численних пліток і розмов,- таємниче каже Настя. - Щастя любить тишу».