Ейпріл вже ніколи не зможе повернутися в чоловіче тіло.
У 2017 році Борис Апрель здивував багатьох своїх прихильників новиною про зміну статі. Тоді ж артист іменував себе Ейпріл. Зовнішність Квітня ще кілька разів помітно змінювалася і чоловічих рис залишалося зовсім мало. На думку пластичного хірурга Дмитра Слоссера, дана робота виконана якісно, однак шляху назад у Ейпріл вже не буде.

- Відіграти назад? Ні, так не буває. Є цікаві варіанти. Таких операцій в області особи може бути 5-6 різних. Вилиці, підборіддя, брови, навіть спилюють іноді надбрівні дуги. Варіантів дуже багато, - розповів Слоссер

За його словами, при таких операціях одного хірургічного втручання недостатньо. Важливим також залишається прийом жіночих гормонів. Крім того, у деяких залишаються рудиментарні залози і їх треба розвинути самостійно.

Популярні новини зараз

37-річна Полякова вперше заговорила про наболіле: "Сьогодні я не мовчу"

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Показати ще

- Тільки завдяки правильно підібраній терапії вже змінюється зовнішність, змінюються риси обличчя. Але є і такі феминизирующие операції. Тобто операції, спрямовані на надання більш жіночних рис обличчя, - пояснив Слоссер.

Квітень був учасником другої "Фабрики зірок", яка виходила на екрани в 2008 році. На той момент хлопцеві Чорноморська було 17 років і він став наймолодшим учасником "Фабрики". Вже тоді Боря був більше схожий на дівчину, ніж на хлопця.

У проекті співак посів третє місце і багатьом запам'ятався як "зоряний воїн Боря". Пісню з такою назвою Квітень написав сам і виконав її на "Фабриці". Після двох успішних гастрольних років Квітень зник з екранів. Він співпрацював з продюсерським центром Наталії Могилевської, однак у них були різні погляди на музику.


Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Джочи запалила на премії в Лос-Анджелесі