Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова серйозно зайнялася проблемою екології і закликала своїх фанатів берегти природу і братів наших менших. Під милим знімком в Instagram, де артистка позувала зі своїми улюбленцями - декоративними собачками Челсі і Євою, Ольга написала довгий пост про те, що потрібно не тільки брати, але і давати.

"Ще в школі нам багато розповідали про тварин з Червоної книги, які всіма силами намагаються врятувати різні російські центри. Зараз багато флори і фауни Північного Кавказу внесено в Червону Книгу регіонів і ретельно охороняються. Це з того, що я чула. А таких рідкісних звірів як зубр, передньоазіатський леопард і каспійський тюлень береже «Центр природи Кавказу» і займається відновленням! Ми живемо на Землі не тільки, щоб брати. Природу треба поважати, турбуватись про неї і берегти. Шкода, що не всі так вважають. Як думаєте, нам вдасться зберегти рідкісних тварин від повного зникнення?" - підняла важливу тему Бузова.
Фоловери в основному підтримали кумира: "Якщо відомі , багаті, популярні люди будуть в цьому допомагати, чому ні??", "Берегти природу це культура свого роду. Якщо батьки не прищепили то де ще здобути цей досвід? Коли вже людство зрозуміє що земля це наш дім!", "Якщо всі прийдуть до розуміння важливості охорони навколишнього середовища, то можемо виправити ситуацію".

Проте знайшлися і ті, кому ідея Ольги не припала до смаку, а деякі навіть розкритикували милих песиків:" Оля краще співайте! залиште в спокої тварин, їх і так мало залишилося, не лізьте будь ласка хоча б в флору фауну ,а то боюся останні зникнуть" , "А що з Челсі( якщо не ошиблаюсь)? Вона , як колобок(", "так своїми собачками і залишишся.. У них явно розуму побільше))))", "Тобі народжувати треба, а не собак тримати!!!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова зовсім недавно знаменитість відкрила для себе Італію. Фанати гаряче обговорюють нові знімки в Intagram, а деякі навіть припустили, що після ресторану Бузова побудує власний BUZcity.