Скандальна російська телеведуча та співачка Ольга Бузова продовжує розвивати свій бізнес, бажаючи, мабуть, підскочити до списку Forbes. Нещодавно стало відомо, що знаменитість буде випускати воду під власним логотипом з нехитрою назвою BuzAqua. Цією щасливою новиною вона поділилася з фоловерами у своєму Instagram.

Ольга Бузова встигає все: вести шоу «Дом-2», записувати новий альбом і давати концерти, бути дизайнером одягу та біжутерії, грати в театрі, відкривати власні ресторани, створювати криптовалюту бузкоін і фотографуватися оголеною для Instagram. Так, співачка і не думає зупинятись і вкладається в різні проекти.

Так, водичка BuzAqua буде продаватися виключно в ресторані Ольги BuzFood (можливо, за BuzCoin, хто знає). Швидше за все артистка випустить ще кілька продуктів харчування під своїм Buz-логотипом, адже чого чекати від Бузової знає тільки Бузова.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що скандальна співачка Ольга Бузова не перестає дивувати своїх фанатів. То вона випустить криптовалюту, але піде в політику, то заінтригує весіллям, а про кількість "голих" фотографій краще взагалі промовчати. Так, знаменитість знову порадувала своїх шанувальників. Вона відкрила власний ресторан BUZfood.
Нещодавно Ольга Бузова анонсувала відкриття свого першого ресторану в центрі Москви, розробкою, дизайном і концепцією якого вона старанно займалася два роки.Як повідомляє Super, за столиками зможуть поїсти 60 осіб, а меню складається тільки з страв правильного харчування. Все це нестримні веселощі буде проходити виключно під хіти зірки. Щоб ви напевно зрозуміли, що це точно ресторан Бузової, через плазмові екрани будуть транслюватися виключно її кліпи. Центральну стіну буде прикрашати "ікона" цього дивного місця - намальований величезний портрет вгадайте кого? Все вірно, Ольги Бузової!