Українська співачка, "анексована" від Потапа Настя Каменських, яка представила першу сольну роботу – пісню та кліп "#Это моя ночь" відповіла фанатам на звинувачення щодо плагіату.

Раніше деякі Інтернет-користувачі заявили, що композиція артистки вже дуже нагадує хіт "Something Just Like This" американського дуету "The Chainsmokers & Coldplay", - пише Сlutch.

Однак у Насті, яка тепер виступає під ініціалами NK, інша думка. Артистка почала "закидати" українцям, що деякі з них не чують різниці між вищезгаданим гуртом та її роботою.

"Шкода, що деякі повелися на ці чутки і не чують різниці. З технічної точки зору ці дві пісні абсолютно різні. Про це можете запитати будь-якого професійного музиканта. Щоб не заглиблюватися в технічні і музичні деталі і максимально просто пояснити, то гармонія, темп, ритміка, тональність і порядок нот - абсолютно різні ", - сказала Каменських.

Крім того, за словами співачки, вона разом з творчою командою ретельно перевіряли музику за допомогою різних програм на плагіат, і схожості з іншими відомими піснями немає.

Також співачка зізналася, що збирається використовувати не лише композиторський талант репера Потапа, а й інших українських музикантів, якщо буде така можливість.

Дивіться новий кліп NK

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Потап розповів, чому їх проект з Настею Каменських перестав існувати та про те, які різкі зміни відбулись у їх кар'єрі.