В Україні не повинно бути політики подвійних стандартів, згідно з як українським зіркам заборонено виступати в Росії, в той час, як депутатам вести бізнес можна.

Про це в інтерв'ю Яніні Соколової для програми "Рандеву" на "5 каналі" розповів лідер українського рок-гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин.

"Можливо є якісь замовлення, можливо хтось там впливає на це все. Тому що є, власне, музиканти з великим піар-штатом, які там працюють. Можливо таким чином вони допомагають труїти одного або декількох музикантів, які виступають", - заявив Харчишин.

На його думку, подвійних стандартів бути не повинно.

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

"Я розумію, що це публічні люди. Вони всі дивляться і вони можливо якийсь приклад показують, але не повинно бути подвійних стандартів. Ця тема така заїжджена, але насправді має бути на всіх планках бізнесу, в тому числі і в шоу -бізнес", - підкреслив він.

Харчишин також додав, що крім музикантів, в Росії ведуть бізнес українські депутати.

"Якщо ми не їдемо виступати, то ми припиняємо будь-які відносини з російським бізнесом. І не повинно бути, як серед депутатів. Я знаю, що є бізнес у депутатів в Росії. І ми продовжуємо торгівлю з окупантом, відкрито або закрито", - резюмував він.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відома українська співачка заявила, що для українських артистів, котрі досі наважуються виступати для російських глядачів, треба вигадати окреме позначення – наприклад, особливим чином постійно представляти в телеефірах, додаючи відповідні підписи.
Артистка впевнена: це цілком справедливо так вчиняти із тими, хто не думає про наслідки своїх гастролей, але останнє слово повинна сказати влада.

Пізніше стало відомо, що на українських артистів, які вирішать поїхати заробити грошенят в Росії, чекає не надто приємний сюрприз: Верховна Рада зареєструвала законопроект про їх гастролі. Документ передбачає створення окремого реєстру виконавців для додаткові податки для них.

Нагадаємо, відома українська рок-група "Друга Ріка" презентувала відео на пісню "Доки я не пішов", яка стала саундтреком до української стрічки про Олексу Довбуша "Легенда Карпат".