Переважна більшість українських гумористів починали свою кар'єру за схожим сценарієм – Ігор Ласточкін (екс-тренер "Ліги сміху"), засновник студії "Квартал-95" Володимир Зеленський, улюбленці публіки "Дизель шоу" – всі вони вихідці з КВК, щоправда різних періодів.

Так само, зі студентських жартів "веселих та кмітливих" стартував і Сергій Притула. 15 років тому в складі команди "Тернопільська Особлива" він вперше відвідав Дніпро.

Вже зовсім скоро глядачі розгледіли юні таланти і хлопці стали віце-чемпіонами першої ліги, вийшли у фінал, але все одно лишалися "білими воронами". І не дивно, адже україномовні жарти тоді не зовсім вписувалися в існуючу структуру Маслякова.

"Підтримка була неймовірна, любов публіки безмежна і саме тут я вперше почув фразу "мы даже не знали, что можно так смешно шутить на украинском". І саме ця фраза тоді стала зерном, з якого в майбутньому проросте "Вар'яти-шоу"….тут я дозволяв собі те, чого не міг у Тернополі…", - згадує шоумен.

Популярні новини зараз
"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Та найбільше у молоді роки не давала спокою амбітному Притулі дівоча краса. Навіть зараз ведучий зізнається: не можна брехати жінці зі сцени, як на його думку робить улюбленець прекрасної половини людства Олег Винник. Ночі у Дніпрі закінчувалися вже традиційно під ранок. Було на що подивитися і чим зайнятися: пограти у більярд, погуляти по набережній, і близько 5-ї години вирушати на вокзал.

Все змінилося після буремних подій 2014-го року. Тоді гумор родом із Західної України почали сприймати інакше: аплодували стоячи, східний фронт вірив у краще майбутнє, навіть попри те, що відбувалося.

"Минулого року Дніпро обійшов Київ за кількістю моїх робіт на ринку корпоративних заходів. Цього року – теж. Просто два роки на першому місці!!! А ще цього року ми вперше дали у Дніпрі два аншлаги в один день! А ще... а ще... а ще... та я можу цілий день писати про Дніпро і про те, як у ньому розчиняється моя бентежність, накопичена у інших місцях. Але місто кличе і я із задоволенням ще раз стрибну у його обійми!", - тішиться Притула.

Серед користувачів знайшлися ті, хто пам'ятає "Тернопільського Сірого" ще за часів студентства. Та й самому засновнику "Вар'ятів" не соромно згадувати, звідки все починалося. Тому що КВК став трампліном у нове, телевізійне та гастрольне життя.

Дивіться: Сергій Притула про культуру у кожному з нас

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці запропонували Притулі йти в президенти.