Співачка Ірина Білик прокоментувала секс-скандал у Голлівуді із Гарві Вайнштейном, зазначивши, що протягом своєї кар'єри не мала випадків домагань.

Однак, вона пригадала один курйозний випадок із минулого.

"Я коли йшла на це інтерв'ю, подумала про те, що мені немає чим похизуватися. Коли я підіймалася кар'єрними сходами та ставала відомою, в мене взагалі не було ніяких пропозицій. В мене був дуже кумедний момент, коли я з'явилася на студії в Будинку звукозапису, звукорежисер Олександр Фокін, мене помітив. Він був звукорежисером Софії Ротару. Це був найкрутіший звукорежисер на той час. Я прийшла і дуже хвилювалася. Коли я заспівала, і коли я зіграла на фортепіано, він мене закрив в кімнаті. Я дивлюся, він закриває на ключ. Я так думаю: Господи, зараз будуть ґвалтувати. Але він цього не знає, до речі. Потім він мене ось так посадив і каже: "Іро, тобі потрібно займатися. Ти можеш стати дуже відомою. Тому що такого голосу немає, і немає такого композитора, який у такому ранньому віці пише музику, слова", - зазначила виконавиця.

Співачка висловила припущення, що існують гурти, "створені спеціально для того, щоб когось обслуговувати". При цьому, за словами Білик, їхні учасниці добровільно ідуть в такі колективи.

Популярні новини зараз

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

Оля Полякова розповіла, через що кардинально змінила імідж: "У дорослих дівчаток все по-дорослому"

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська співачка Ірина Білик вразила шанувальників знімком, витягнутим десь з альбомів далекої юності.