Зірка серіалу "Доктор Хауз" Олівія Вайлд не лише талановита акторка, але й активний борець за рівність і права жінок.

Відтоді як Олівія стала матір'ю двох дітей, її сторінка в Instagram перетворилася на бездонний колодязь жіночої мудрості. Портал Clutch зібрав вісім найбільш влучних цитат Вайлд про материнство.

"Матері зазнають занадто багато тиску, коли мова йде про повернення в форму після пологів. Ми всі хочемо від жінок неможливого. Але я намагаюся, щоб мене це не зачепило. І я намагаюся любити себе і своє тіло. Чи добре я себе почуваю? Так. Чи потрібно мені трохи попрацювати над собою? Так. Бачите - це прийняття себе".

"Найдивовижніше у материнстві - те, що в один момент ти назавжди перестаєш вважати себе центром світу. Дар материнства - це самовідданість, яка дарує свободу".

Популярні новини зараз
В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"Ти не бачила свою піхву протягом декількох місяців, хоча точно знаєш, що саме вона відповідальна за те, що з тобою відбувається. І коли ти усвідомлюєш, що ось вона, все ще на місці, вона виявляється вже не тою, якою була колись. Більш того, зараз їй взагалі не до тебе. Вона просто хоче трохи побути наодинці з собою і крижаним компресом".

"Я не можу сказати, що я в хорошій формі. Я розпливлася навіть більше, ніж у той дивний час, коли вчилася у старшій школі й відкрила для себе пончики і травку".

"Я люблю пиво і піцу. Але вони ніяк не вписуються у сюжет вигаданої книги під назвою "Як виглядати так, ніби насправді ти ніколи не народжувала: керівництво із соціально прийнятного материнства".

"Хотіла б я, щоб мої діти подивилися на мене одного разу так само, як вони дивляться на ласощі".

"Моя мама завжди була для мене офігенним прикладом. Вона завжди працювала. І цей факт дуже надихав мене під час вагітності. Я вже тоді знала, що не зраджу себе і свою кар'єру лише тому, що стану матір'ю".

"Материнство - це несамовита блаженна історія".

Дивіться забавне інтерв'ю з Олівією Вайлд

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", щедре декольте Олівії Вайлд приголомшило гостей Tony Awards.