Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість давала концерт в Туреччині, вбравшись у відвертий блискучий костюм. Артистка вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.

Все бэйбс. Я на концерт ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Все бейбс. Я на концерт", - поділилася планами Седокова. Фолловери ж відзначили, що  Анні чогось не вистачає: "Анька хоче сексу", "явна Нестача", "Класно трешся попкою", "Присід відмінний", "Яке шикарне тіло , молодець", "Кут стерла...)", "КРАСИВА...АЛЕ ....Дайте їй мужика нарешті!!!!!", "Пацани, та дерзайте вже хто небудь))) така дамочка сумує))", "Завжди в пошуку пригод", "Спина засвербіла ?", "Мілфі закортіло", "Красуня!завжди нею захоплююся".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова зробила селфі і показала величезні груди, проте фанати відзначили, що Анна робить це занадто часто. Також знаменитість зробила селфі в дзеркалі, вбравшись у відверту сукню з глибоким декольте. А ще артистка пояснила, що від чоловіків завжди виникає дуже багато проблем.