Російська балерина Анастасія Волочкова змогла опошлити навіть сімейну домашню фотосесію. Дівчина викликала хвилю обурення фоловерів новим фото в своєму Instagram. На перший погляд знімок виглядає цілком пристойно, але диявол у деталях.

Волочкова додала ноту вульгарності в сімейний знімок з донькою. Балерина додала черговий нескромний знімок в свій мікроблог, а щоб не вислуховувати шквал критики в свою адресу, попередньо закрила можливість коментування.

Однак такий крок Волочкової не завадив хейтерам висловити свій гнів і роздратування під іншими фотографіями. Балерина вирішила, що вдома вже нижню білизну одягати не потрібно і блиснула своїми гачками на фото, де дякує дочці за букет.

"Це Не диво?! Ось він колір настрою нової любові, нових емоцій, нового стилю квітів і чарівництва Як же я рада, коли Аріша поділяє мої емоції!! Вона найбільш близька мені за духом людей!", - пише під знімком Анастасія.

Звичайно ж, на першому плані, як зазвичай, жінка виставила свої ноги. А то раптом хто забув, що вона балерина. Потім в очі кидається відсутність на Волочкової спідньої білизни. Дочка ж, обділена увагою матері скромно сидить поруч, дивлячись зовсім в іншу сторону. По духу Аріша може Волочкової і близька, а ось тілесно обійняти хоча б на одному фото – це занадто.

Популярні новини зараз

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Дивіться як Волочкова розповідає про своє життя:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" скандальна російська балерина Анастасія Волочкова вкотре здивувала шанувальників своїм фірмовим шпагатом. Знову раскорячилась, на цей раз на яхті, балерина навіть відео зняла.

Зірка сфотографувалася у своїй коронній позі на яхті, закинувши ноги на поруччя на палубі. Свій знімок вона опублікувала в Instagram. Потім і відео виклала Волочкова.