Хірургічний скальпель української армії – саме так називає наших снайперів на передовій гуморист Сергій Притула.

Поки речники силових відомств звітують про втрати з боку противника на фронті, мало хто замислюється – хто саме до цього доклав зусиль. Вдень і вночі вони подібно совам змушені не спускати очей з ворога, щоб боронити наш спокій.

Нещодавно ведучий викроїв час між гастролями "Вар'ятів" в Україні та масштабною програмою на території США для того, щоб знову повернутися до своїх волонтерських обов'язків.

Цього разу він передав на передову найбільш необхідне оснащення, зокрема: нічні снайперські приціли, магніфери, дальноміри, які порівну розподіли між снайперами та десантом. Дісталися військовим і запчастини, двигуни, нашоломні окуляри для водіїв на загальну суму 550 тисяч гривень.

Популярні новини зараз

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Якщо прослідкувати наші втрати вбитими та пораненими, то більшість приходиться на мінометні обстріли та снайперський вогонь. Повірте, з тої сторони, втрат від роботи наших снайперів набагато більше. В рази! Чому про це не говорять речники МО і Мінстець я не знаю, але контактую зі снайперами як мінімум з 7 підрозділів, то знаю про що говорю. Бо зараз це якраз та сила стримування руських фашиків, яка діє без огляду на всілякі заборони. Працюють тонко, а головне точно!", - підкреслив Притула.

Українці ніколи не були байдужими до тих, хто знає на власному досвіді всі складнощі фронтового життя. І завжди вдячні волонтерам за їх нелегку працю, що добре простежується у коментарях:

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула дав дієві поради трудоголікам.