Переможниця «Євробачення» Джамала розповіла, що ніколи не відчувала особливої потреби в тому, щоб ставати матір'ю.

Зірка розповіла, що вони зі своїм чоловіком Бекіром не планували вагітність. Це сталося випадково.


«Народження дитини не було для нас з чоловіком ідеєю фікс. Батьки весь час говорили: «Ну ви ж не будете довго зволікати з народженням спадкоємця?». Але ми на цьому не зациклювалися. Знали, що дитина буде, а коли – як Бог дасть. Я дійсно ніколи не відчувала гострої потреби у материнстві. Багато подружки вже в 20-25 років сильно хотіли дітей. Я – ні. У кожного свій таймер, і це пов'язано не з віком, а з внутрішнім відчуттям», — зізналася артистка.

За словами виконавиці, коли вона зрозуміла що вагітна, пережила шок і сум'яття.

«Вау, що мені з цим робити, я не готова, я неорганізована, в душі я тінейджер, вільна птиця, а тепер доведеться міняти весь життєвий уклад», — згадує ті емоції Джамала.

«Але чим довше я перебуваю в цьому стані, тим сильніше відчуваю радість. Це абсолютно нове, незвичайне почуття зароджується у мені життя. З'являється і турбота, і відповідальність: ой, я щось зробила не так! Йому не сподобалося! А тепер мені треба поїсти...І ще — трепет і благоговіння. Мені здається, навіть найзатятіші атеистки починають вірити в Бога під час вагітності», — підсумувала співачка.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", клан Кардашьян в люті: батько дитини Кайлі злився