Зірки естради часто бувають дуже вимогливими до своїх рейдерів. Не мудрено, що багато хто з них часто просить у організаторів дивні речі, іноді навіть з дуже крутими замашками. Ось найгучніші вимоги відомих зірок.

Светлана Лобода: тільки нові чайники

Светлана Лобода, яка стала мамою в другий раз менше місяця тому, вже здійснила триумфальне повернення з короткої декретної відпустки, вийшовши 8 червня на сцену на Преміях МУЗ ТВ в СК "Олімпійський" в Росії. У такому великому корпусі складно стежити за всіма необхідними для артистів домашніми умовами, зірка не раз жалілася на духоту. А ось на інших майданчиках температура і в гримерках, і на сцені повинна бути строго 18 градусів - так їй комфортно. Плюс воду вона кип'ять тільки в нових чайниках.

Репер Фараон: без чупа-чупса співати не буду

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

22-річний реп-виконавець, який стрімко набирає популярність, часто виступає на всіляких збірних концертах і дає сольні. Одна деталь його домашнього рейдера буквально обескуражує зустрічаючу сторону.

"Глєб просить, щоб в готельний номер йому обов'язково принесли чупу-чупс, інакше він може розвернутися й поїхати. У нас куча зірок, яким потрібно забезпечити дійсно необхідні речі, а тут людина цукрку вимагає купити", - розповідали організатори музичних фестевалей.

Бутирка: тюремний тортик

Незвичайний запрос, без якого виступ буде під загрозою збою, є і у групи Бутирка, що виконує пісні в жанрі шансон.

"Представьте собі обличчя організаторів, коли вони дізнаються, що для суворого соліста, який виступає в кожаній рубасі, перед концертом потрібнен ... тортик. Якщо б це був алкоголь, то ніхто, мабуть, не дивився би. Але вот любить людина солодке!"

Софія Ротару: курочка і десяток яєчок

Незважаючи на статус, у артистки досить простий райдер, який включає звичайні для топових зірок пункти: переліт бізнесом або переїзд в окремому залізничному вагоні, машина представницького класу. Однак є у Софії Михайлівни і невелика слабкість - у організаторів концертів вона просить свіжозасмажену курку, куплену на місцевому ринку, і десяток яєць в номер готелю.

Лоліта, група 25/17, репер ST: перевірка на уважність

Іноді зірки вносять в райдер деякі пункти з метою перевірити пильність приймаючої сторони.

"Коли ми отримали список вимог колективу 25/17, то падали зі стільців від сміху, - розповідає організатор фестивалю " Роза Хутір "LiveFest. - Серед стандартної кави, чаю і фруктових тарілок ми побачили пункт -" два незайманих мулати ". Метисів ми знайшли одним дзвінком. Вирішили уточнити, чи підійдуть хлопці, які вже мали сексуальний досвід. Набираю їх директора, той ірже: мовляв, перевірку пройшли, молодці - райдер читаєте уважно ".

Схожий "іспит" влаштовувала і Лоліта, яка просила, щоб її зустрічали в аеропорту на автомобілі "Ока". Або автор текстів Ольги Бузової репер ST, який просить в гримерку цукерки M & M's виключно жовтого кольору.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що Бузова шокувала фанатів одкровенням про Кіркорова.