Черговий скандал через Ольги Бузової стався під час зйомок програми "Бабин бунт". Співачка вступила в конфлікт з Артуром Арчі.

Зірка примудрилася випробувати себе в різних образах – вона побувала і ведучої, і актрисою і співачкою. І чим би не займалася дівчина - це завжди закінчується скандалом. Злі язики кажуть, що справа зовсім не в професіоналізмі, а в тому, що майже кожен крок Бузової супроводжує черговий бешкет.

Проте, не встигли розпочатися нові зйомки програми "Бабин бунт" на Першому каналі, як Бузова привернула увагу тим, що покинула студію. Коли записувався сдедующий эпизон вона публічно початку разбиратся з телеведучим. Дивно, що конфлікт почався через обговорения попереднього скандального епізоду.

Популярні новини зараз

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

"Мені реально прикро! Я не розумію: за що? Я що вам, поперек горла стала? Чому ви на мене всіх собак зриваєте? Я не розумію, що я зробила тобі конкретно? Мені прикро, розумієте?", – поділилася Ольга Бузова своїм болем. Кажучи ці слова, вона ледь не плакала.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" стало відомо, що Ольга Бузова зовсім скоро укладе контракт з продюсерським центром Григорія Лепса.