Український співак Іван Дорн презентував новий кліп на композицію "Afrika".

Новий яскравий кліп знімали в африканській Уганді. Режисером став Айсултан Сеїтов, який раніше зняв того ж Дорну кліп "Collaba". Прем'єра відео відбулася на сайті журналу Billboard.

Зйомки проходили з участю угандійський танцювальної студії Masaka Kids Africana, у якої немає ні стін, ні даху над головою.

"Afrika" - це кистолный ритм, який занурюється глибоко в вашу душу. Перкусія, вокал, які передають творчі і культурні сили континенту. Відео захоплює шаленою енергією мелодії і місця", - прокоментував новинку Billboard.

Композиція "Afrika" входить в третій альбом Дорна під назвою "OTD".

Популярні новини зараз
Київ не витримає потужного землетрусу: новобудови до 7 балів, у старих немає шансів Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими
Показати ще

Раніше "Знай.uа" писав про те, що співак Іван Дорн, який у січні представив кліп, знятий повністю на мобільний телефон, здивував своїх шанувальників українсько-казахської композицією. Відео опубліковане на каналі співака в YouTube. Композиція називається Kaida. Пісня здається досить особистою. "Ти не маєш приводу зупинитись посеред, але маєш рухатись насамперед далі", – співає в ній Дорн. Пісня записана спільно з казахським музикантом і вокалістом сінті-поп групи Moldanazar Галымжаном Молданазаром.