Росіянам вперше за 10 років не покажуть комедію Ельдара Рязанова "Іронія долі, або З легким паром" увечері 31 грудня. Фільм відсутній в передноворічних анонсах телеканалів.

Увага на відсутність стрічки в ефірній сітці звернула телеоглядач Аріна Бородіна. Вона зазначила, що "Іронію долі" можна буде побачити лише вдень і тільки на одному каналі.

Фільм постійно виходив на екрани телевізорів напередодні Нового року з 2007 року на "Первом канале", а з 1997 в Москві його транслювали в інших ефірах.

Прес-секретар одного з головних кремлівських каналів Лариса Кримова припустила, що відмова каналу від "Іронії" пов'язаний із закінченням прав на показ. Пізніше заступник гендиректора студії "Мосфільм" Світлана Пильова підтвердила що у них закінчився ліцензійний договір.

"Цей фільм щорічно, незмінно просять всі телеканали. Всі без винятку були б раді його показати. Але ми все-таки віддаємо перевагу з цього фільму центральних каналах ... Пріоритетів особливих у нас немає. Тут не стільки комерційні речі грають роль. В нашому розумінні, це повинен бути один з центральних каналів. наступного року це може бути, наприклад, знову Перший канал або ще якийсь ", - розповіла вона.

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

У свою чергу актор Андрій Мягков, який зіграв Євгена Лукашина, схвалив ситуацію, що склалася. Він додав, що пора знати почуття міри, а сам фільм вже перетворили на посміховисько.

Барбара Брильська, яка зіграла роль Наді, розповіла, що в Польщі "Іронія долі" з Новим роком не пов'язана. Актриса Валентина Тализіна, відома за роллю подруги головної героїні Валі, поставилася до новини по-філософськи.

"Ну не покажуть - значить, не покажуть. Треба було колись зробити кінець", - сказала вона.

Кіноляпи фільму "Іронія долі, або з легким паром"

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, зірка культового радянського фільму "Іронія долі" Андрій Мягков потрапив до лікарні. Він поскаржився на сильні болі в голові.