Для тих, хто мешкає в тій затишній маленькій сутінковій зоні, де межі між істиною та фантастикою розмиті, немає нічого кращого за те, коли любовна історія з екрану переливається в сувору реальність.

Так сталось і з Джоном Сноу та Ігрітт з "Гри престолів", яких втілили актори Кіт Харінгтон та Роуз Леслі. Фанати культового серіалу з жадібністю ловлять будь-яку інформацію про стосунки акторів в реальному житті. Тому вони неймовірно розчаровані тим, що годі побачити фото, на яких би були разом Кіта і Роуз за якихось романтичних обставин.

Харінгтон, який не звик приховувати від громадськості своє життя, відмовляється від спільних фотографій зі своєю нареченою актрисою Роуз Леслі. Актор зізнався, що не хоче перетворювати ці стосунки на шоу, повідомляє The Guardian.

Харінгтон зазначив, що не розповідає багато про стосунки зі своєю нареченою через глибоку повагу до неї:

"Я просто цього не роблю, і я не буду багато говорити про це зараз, але я не вірю в розмови про свої стосунки у пресі, тому що це ... Я твердо вірю, що це її відносини і мої, і вона може бути проти чогось, що я скажу тут. Тому я просто не говорю про це. Я щиро вважаю, що це наше особисте життя".

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Також актори принципово відмовляються від спільних селфі. Кіт Харінгтон прокоментував це так:

"Ми з Роуз ніколи спеціально не робимо спільні знімки, тому що нам здається, що наші стосунки будуть ніби напоказ. Ми станемо маріонетками на чиємусь шоу".

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий британський актор Кіт Харінгтон та Роуз Леслі вирішили побратися.