Як повідомляє Clutch.ua у Києві відбудеться кастинг для нового кліпу української виконавиці ONUKA, режисером якої стане відомий Алан Бадоєв.
Лише минулого тижня фанатів захопив кліп відомого українського кліпмейкера Алана Бадоєва на композицію «Зроби голосніше» Макса Барських. Невгамовний режисер знову береться творити.

Те, що кліпмейкером стане Бадоєв, повідомила сама електро-фолк-група ONUKA. «Разом з Аланом Бадоєвим ми оголошуємо кастинг для участі в зйомці однієї дуже особливої історії! Нас цікавлять харизматичні, вільні духом і тілом, жінки і чоловіки від 18 до 35 років», — почали пошуки на офіційній сторінці групи в Facebook.
Кастинг відбудеться 15 квітня з 15:00 до 17:00 за адресою: Київ, вул. Олександра Довженка, 3 (станція метро «Шулявська»), Танцювальна студія «Тата Арт Ангар», Перший зал. Харизматичні і яскраві, не пропустіть свій шанс!

За словами групи, від кандидатів вимагається лише акторська гра. Також ONUKA заспокоює учасників кастингу і запевняє, що режисер неодмінно допоможе розкрити талант кожного.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий український музичний колектив ONUKA у четвер, 22 березня, презентував новий альбом під назвою MOZAЇKA. Платівка MOZAЇKA стала другим повноформатним альбомом колективу. До складу входять десять композицій. Солістка групи ONUKA Ната Жижченко зазначила, що нова робота має два лейтмотиви: ліричний електро-поп, і гостросоціальні техно.

"MOZAЇKA - це історія про низку дивовижних збігів, збігів обставин і символів. Все склалося" - розповіла Ната, додавши також, що нова платівка вийшла дуже незвичайною - як музично, так і за своїм настроєм.