Зіркові татусі лідер групи "ВВ" Олег Скрипка і хореограф Влад Яма розповіли про батьківство у рамках проекту Фонд ООН в області народонаселення (ЮНФПА) "Тато, почитай мені!".

Про це повідомляє ELLE.

Олег Скрипка є батьком чотирьох дітей, серед яких дві доньки і два сини.

"Казочка на ніч — наша з дітьми традиція, настільки звична, що коли немає можливості почитати, діти незадоволені, та й мені чогось бракує. Відходимо від цього ритуалу, лише коли мене немає в Києві або якщо у мене ввечері концерт", – розповів музикант.

За його словами, діти люблять казку "Коза-дереза", яку люблячий тато безліч разів читав їм перед сном. Скрипка зазначив, що їм подобається дитяче видання "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ" з малюнками. Через міцні обкладинки малюки не можуть розірвати книги.

Популярні новини зараз

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Музикант розповів, що робота забирає дуже багато часу. Тому зв'язок зі своїми улюбленими він підтримує через читання.

"На мій погляд, читати дітям книги дуже важливо, в цьому є щось магічне і генетично важливе", – зазначив Скрипка.

Спільний дозвілля сім'я проводить в кіно або за поїданням піци, яку люблять діти. Крім цього, вони вибираються на море за кордон або подорожують по красивим місцям України.

Хореограф Влад Яма є папою одної дитини - хлопчика.

"Своїм головним досягненням я вважаю саме батьківство. Це своєрідне становлення справжнього чоловіка, і в той же час – це величезна відповідальність, неймовірна радість і більш повне сприйняття життя. Раніше я думав, що до появи дитини потрібно бути повністю готовим. Втім зараз точно знаю, що помилявся. Це величезне щастя і не треба його на довго відтягувати. А в більш зрілому віці ця подія стає ще більш цінною", – заявив Яма.

Як і Скрипка, український хореограф багато часу приділяє роботі, і бачиться з сином, коли той лягає спати. Коли час зоряного тата вільний від відряджень, він намагається грати з хлопчиком в хованки, купати його і читати з ним.

За словами Ями, вони люблять вірші про тварин. Малюк повторює з жестами за батьком фрази, представляючи себе умовним ведмедиком. За словами хореографа, він намагається читати за ролями і змінювати міміку і голос. Синові найбільше подобається тато в ролі вовка з "Червоної Шапочки".