Український співак і лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка вважає війну на Донбасі продовженням розвалу Радянського союзу. В ефірі "Оглядача" він назвав війну, яка відбувається зараз інформаційним, історичним отрыванием від пуповини імперії.

"Війна, в якій ми знаходимося, - це ми відриваємося від інформаційної, історичної пуповини імперії. Це продовження розвалу Радянського Союзу. Це коли людина фізично вже вмирає, клітини ще живі, а душа пізніше відходить. Аура Радянського Союзу ще не померла. Це зараз агонія Радянського Союзу. Безумовно, ми відриваємося, це кривавий процес, і він дуже болісний", - висловлює свою думку Скрипка.

Так, виконавець вважає, що Радянський Союз ще не до кінця зруйнований в головах українців. Тобто фізично влади рад не існує вже багато років, однак її невидимий дух ще висить у повітрі.

Популярність до України на весь світ може прийти, на думку співака через музичні фестивалі. Через музику можна відкрити цілий національний пласт. І він зі своєю групою "ВВ" вже давно здійснює такі поїздки, щоб більше дізнатися про болгарах, румунів і фиинах.

Популярні новини зараз

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Українці поскаржилися Григорію Решетнику на вибір "Холостячки" Злати Огнєвіч: "Більше дивитися не буду"

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Показати ще

"Станемо ми ближче до Польщі або Румунії? Я не знаю, наскільки французи чи німці знають про чеській музиці або болгарської. Ми з "ВВ" давно їздимо по фестивалям, які називаються "world music". Це спільнота "world music" фестивалів може виконувати таку функцію", - переконаний музикант.

Нагадаємо, у Олега Скрипки четверо дітей, яких він виховує разом з коханою дружиною Наталею Сыдь, з якої складається у відносинах з 1997 року.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", Олег Скрипка збирав допомогу жителям Донбасу. Для цього артист в дуеті з лідером гурту "Чорні черешні" Юрієм Поліщуком дав концерт у Луцьку. Концерт пройшов із шаленим успіхом. Вдалося зібрати 300 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив сам вокаліст. Там же він повідомив, що всі ці зібрані гроші підуть на будівництво нової церкви у Волновасі на Донеччині.