Телеведуча Ольга Фреймут , відома своїм трепетним ставленням до родинним зв'язкам. Незважаючи на щільний робочий графік, жінка змогла зібрати на відпочинок в Карпати всю свою велику родину.

Ольга Фреймут не забуває про коріння і з задоволенням буває на Західній Україні, звідки сама родом. В чергову подорож туди дівчина вирішила відправитися туди не тільки з дітьми, але і з мамою і сестрою.

Велика і дружна сім'я насолоджувалася красою гір і закрили лижний сезон. Ольга в своєму акаунті Инстаграма поділилася з фоловерами сімейними фото з поїздки і невеликою історією про неї.

Крім іншого Ольга розповіла, що вони набиралися сил у водоспадів, закрили лижний сезон і про те, як діти вели себе під враженням від краси гір.

Популярні новини зараз
Скільки можна отримати за найпопулярніший сервіз "Рибки" з Радянського Союзу: раніше радував око, а зараз - гаманець Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

"Емілія почала розмовляти реченнями - від вражень! У Дем'яна на радощах прорізався зуб! Еля захотіла там оселитися! Мама трохи відволіклася від втрати бабусі! А Злата написала вірш", - пише співачка.

Нещодавно Ольга Фреймут стала директоркою Школи леді в проекті "Від пацанки до панянке". Раніше цю посаду обіймала Тетяна Терсенова-Заводовська. Сама Ольга зізналася, що цей проект є улюбленою у її старшої доньки Злати.

Фреймут була обрана на роль директриси через успішності, образцовы манер, гідної поведінки навіть в самих екстремальних ситуаціях. І її вимогливість до себе і оточуючих виявиться дуже до речі в Школі леді. Про це говорить керівник проекту Олексій Гончаренко. І додає, що Ольга є неймовірним з'єднанням самодостатньою красивої жінки, талановитої телеведучої, люблячої мами і дружини. Ні в кого не виникає сумнівів, що вона стане чудовим прикладом для пацанок.

Поради від Ольги Фреймут:

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"Ольга Фреймут поділилася власними секретами і розповіва, як швидко перетворитися із пацанки в панянку.