22 березня у фойє станції "Золоті ворота" київського метрополітену відбудеться презентація фотопроекту групи Onuka в підтримку нового альбому Mоzaїka.

Як повідомляє прес-служба департаменту транспортної інфраструктури КМДА в Facebook. Проект складається з 10 фотографій Onuka, знятих у столичній підземці. Поруч з кожним знімком - інформація про мозаїку метро і музику Onuka, між якими автори експозиції провели незриму паралель.

З 12:00 і до півночі будуть звучати 10 нових композицій гурту Onuka прямо на станції. Фотовиставка триватиме до 5 квітня 2018 року. Вхід вільний.

Нагадаємо, що Onuka представила антивоєнний сингл з майбутнього альбому. Це другий повноформатний альбом гурту. Над ним лідер групи Ната Жижченко і санудпродюсер Євген Філатов працювали більше двох років.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що Євген Філатов продюсер груп ONUKA і The Elephants, член журі національного відбору на Євробачення 2018 розповів про допомоги обдарованим землякам.

"Так склалося, що в основному хлопці з мого рідного міста Донецька представляють жанри важкої рок-музики. Перші групи, які відразу приходять мені в голову, - SINOPTIK і Fontaliza. Це трохи інша область, та музика, яка мене зараз цікавить в меншій мірі", - розповів музикант. Також він розповів, чи були у нього на початку кар'єри наставники. "Я думаю, що в житті будь-якої творчої людини є якісь певні моменти або люди, пов'язані з доленосними для них згодом рішеннями. Звичайно, у мене теж є друзі, які грають дуже важливу роль в моєму житті і в моєму розвитку", - зізнався Філатов. Євген поділився спогадами про своїх перших виступах на сцені.

Учасники української етно-гурту "ДахаБраха" допускають, що можуть виступити в Росії. Соліст колективу Марко Галаневич розповів, що музиканти зможуть дати концерти в Росії тільки після перемоги України у війні.

"Ми виступали в досить хороших місцях (в Росії) і мали дуже хорошу публіку, дуже щиру, відверту і дуже емоційну. Ми віримо, що ми зможемо ще там виступати, коли переможемо", - сказав Галаневич.