Культовий 55-річний італійський дизайнер Стефано Габбана, здається, знайшов собі нове хобі. Тепер знаменитість тролить всесвітньо відомих артистів в коментарях Instagram. Недавньою жертвою виявилася співачка Селена Гомес, яку він ніжно назвав "жахливою потворою". Тепер настала черга легендарної Брітні Спірс.

"Я був не правий щодо Гомес, ось хто набагато страшніше" - образив виконавицю Габбана. На захист артистки одразу ж надійшло багато коментарів від фанатів: "Закрий свій рот, вона прекрасна!", "та що з тобою відбувається??", "Знайди для знущань когось іншого!". Однак модельєр ніяк не відреагував на відповіді фоловерів і був такий.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Стефано Габбана різко висловився на адресу співачки Селени Гомес. У записі The Catwalk Italia, публікує фотографії вбрання знаменитостей, з'явився колаж із п'яти знімків Селени в червоних сукнях. Користувачам соцмережі було запропоновано вибрати кращу з них. Реакція дизайнера була несподіваною. "È proprio brutta!!!" ("Вона така потвора!!!"), - написав Габбана в коментарях. Потім він погодився з користувачем, який назвав співачку померанським шпіцем.