Молодий український співак Нікіта Алексєєв (ALEKSEEV), який нещодавно з аншлагом виступив у Москві, збирається представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" в 2018 році.

Про це свідчить запис у його Instagram-акаунті.

"Не було такого інтерв'ю, в якому мені б не задавали питання, чому я не їду на "Євробачення". Я завжди віджартовувався на цю тему, але зараз наша команда відчула в собі сили поборотися за перемогу в цьому конкурсі. Ми звикли кожен раз ставити собі нові цілі і долати їх", - заявив артист.


Незважаючи на військову агресію з боку Росії, Микита Алексєєв продовжує регулярно приймати нагороди в Москві і виступати з концертами перед росіянами. Так, у 2017 році він став Кращим поп-виконавцем" в Росії, також він отримав нагороду "Нового радіо" і премію ОК! "Більше ніж зірки".

Популярні новини зараз
Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди Українців попередили про підвищення тарифів на газ Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", оголена активисинхроністка Femen пішла з вогнем проти Рошен.