Кілька днів тому відома модель Емілі Ратаковски розмістила в Instagram неоднозначне фото. Фанати відразу запідозрили, що красуня вагітна, але Емілі одразу спростувала чутки, з'явившись у відвертій сукні з вирізом на животі, повідомляє Daily Mail.

Також модель дала інтерв'ю USA Today де відверто зізналася,що не очікувала такої дивної реакції на звичайне фото. "Я не подумала про це, коли відправляла його. Це дуже мило, що люди так взволнованы, але я не вагітна"
Однак слова зовсім не переконали деяких фанатів, і щоб довести на прем'єру фільму "Красуня на всю голову" Ратаковски прийшла в незвичайній сукні з вирізом, що відкриває плоский живіт. Тепер весь світ може бути абсолютно спокійний - Емілі Ратаковски не планує ставати мамою найближчим часом.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що зовсім недавно епатажна Емілі Ратаковски знову стала причиною обговорень. В цей раз не через відверті фото. Так, знаменитість дала привід думати, що вона вагітна і незабаром вперше стане мамою. Причиною таких чуток стала нова публікація в Instagram. Емілі позує на дереві і тримає в руках, на рівні свого живота великий апельсин. Підписала своє фото модель дуже незвично. «У мене плід», — написала Емілі. Так, фанати відразу ж вирішили, що дівчина натякає на вагітність.