Відома українська журналістка, незмінна ведуча програми "Світське життя" Катерина Осадча показала шанувальникам, як проводить час з дитиною.

Відповідний знімок зірка телеекранів оприлюднила в соціальній мережі instagram.

За словами знаменитості, всю ніч вона довго працювала, а день присвятила відпочинку зі своїм маленьким сином Іваном.

На свіжоопублікованій фотографії Катя сидить на терасі біля будинку за ноутбуком. У цей час поруч у колясці спить малюк.

Кадр викликав бурю емоцій у користувачів мережі, зібрав величезну кількість лайків та хвалебних коментарів.

Популярні новини зараз
ТЦК тягне всіх підряд: мобілізація вийшла з-під контролю Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Українці тікають з ЄС: експерти пояснили причини "Київстар" з кінця травня працюватиме по-новому
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Осадча повернулася в дитинство.