Особисте життя українського артиста Андрія Данилка для багатьох таємниця за сімома замками. З того часу, як він почав виступати під псевдонімом Вєрка Сердючка, намагався уникати відвертих розмов. Але нещодавно один із суддів відбору на "Євробачення 2018" вирішив привідкрити завісу і поділитися планами.

Особисте життя Андрія Данилка: як живеться без образу Сердючки?

Шоумен зізнався, що відпочиває зі своєю сценічною мамою, акторкою Інною Білоконь, яку він називає "близькою людиною".

"Ми часто разом подорожуємо, на цей раз були в Греції. Там почав перетворюватися на дитину, яким колись був в піонерському таборі. Одягав тапки, футболку і просто гуляв, плавав у морі. Кепка і окуляри не стали в нагоді, ніхто не впізнавав" , - прокоментував він.

Днями Андрій Данилко опублікував в мережі раритетне фото 1999 року з своєї сценічної мамою. На пікантному знімку молодий Андрій (артисту на той момент було 26 років) тримає за сідниці Білоконь, яка "наводить красу" перед дзеркалом в одній вишиванці.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Незавдого до цього відверто заявив, що більше не мріє про дружину і дітей, і йому комфортно на самоті.

"Прийшов такий вік, коли не хочеться сім'ї взагалі. Мені хотілося сім'ї, коли було 22 роки. А потім з роками все менше і менше, а зараз взагалі не хочеться. Мені треба бути одному і мати свою закриту територію. Думаю, це пов'язано з перенасиченням спілкування з людьми"

У вільний час артист слухає аудіокниги, дивиться передачі і займається улюбленою справою - приготуванням страв. Прагнення усамітнитися і залишитися на самоті Данилко пояснює надмірним спілкувань з людьми на роботі. Тепер навіть невелика компанія викликає у нього дискомфорт.

"Це вже хвороба. Можуть і не впізнати, але тільки я бачу людей, у мене щось вмикається в голові, що зараз мене можуть впізнати. Але це я заробив в ті роки, коли було дуже багато виступів. Наприклад, був випадок у Львові, коли на мене побіг весь цирк і я тікав по сходах. Мене тоді закрили в медпункті. Потім мене вивели через чорний хід, поклали в машину, і я ліг на підлогу, щоб мене не бачили", - підкреслив Данилко.

Дивіться: відверте інтерв'ю Андрія Данилка

Нагадаємо, сольний концерт кардинально змінив творчі плани Данилка. Як повідомляв Знай.ua, Далилко опублікував жартівливе відео із співачкою Русланою. Також Знай.ua писав, Данилко розповів про політичні амбіції.