Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram, що у неї все гаразд і вона на всю готується до концерту в Геленджику. Знаменитість виставила кадр з недавньої фотосесії, однак фолловери висміяли її вбрання.

"До зустрічі завтра! #шоудива #геленджик", - лаконічно підписала кадр Лорак. Шанувальники ж розділилися на два табори. "Як нічний метелик пухнаста.", "Діва...пора змінюватися.", "Коли пахви заросли))))))", "чому твій чоловік розважався з іншою і всі це бачили,а ти води в рот набрала?", "Рот зовсім заколот", "Знову виставила свої короткі копита!", "Красуня, звичайно. Але пахви краще поголити", - обурювалися й жартували одні. Інші ж похвалили Ані за те, що та взяла волю до кулак і не засмутилася після зради чоловіка.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак показала фанатам в Instagram, як реагує на зраду чоловіка з молодою коханкою. Так, спочатку знаменитість довгий час не з'являлася в соцмережах, а нещодавно виклала трепетний знімок з дочкою з Єрусалиму. Також нещодавно чоловік артистки Мурат з'явився в караоке-клубі зі стрункою брюнеткою - бурхливе побачення потрапило на камеру. Звуть цю дівчину Яна Бєляєва, відома в українській столиці тусовщиця, постійна клієнтка Dali Park в центрі Києва. Але нещодавно Лорак поставила жирну крапку на відносинах з чоловіком. Здається, що на знімку Кароліна спеціально тримає руку так, щоб ні у кого не залишилося сумнівів у відсутності обручки.