Скандально відомий російський актор та великий любитель тварин Олексій Панін погодився на зйомки у рекламі собачого корму, причому сума контракту – кілька мільйонів рублів.

На "участь" улюбленця Путіна розвів пранкер Руслан Локі, а відповідне відео вже опублікував один з московських телеканалів.

У відео Руслан представився співробітником PR-відділу компанії Pedigree і розповів Паніну, що за зйомки у рекламі корму він отримає 500 тисяч рублів і ще півтора мільйона пообіцяв за наступні півтора місяця, поки йтиме ролик.

За сюжетом актор має "гладити собаку, поки у неї "не встане хвостик і вона не почне рухатися", а потім "кинути їй палицю"

У свою чергу Панін жваво торгується і детально обговорює суму, а потім починає сумніватися у серйозності намірів того, хто телефонує. Зрештою він не  відмовився зніматися в у ролику, проте попросив, щоб з ним зв'язався виконавчий продюсер.

Популярні новини зараз

Укрзалізниця пустить додаткові поїзди до Києва, від "заробітчан" немає відбою

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", актор похизувався в соціальній мережі спільним фото з російським президентом та заявив про "спільні погляди".