Дівчина репера Тіматі, 22-річна "віце-міс Росія — 2014" Анастасія Решетова, поділилася сміливими фотографіями у своєму акаунті Instagram. На одному зі знімків дівчина позує повністю голою.

Фанати прийшли в захват від такого подарунка і засипали Анастасію компліментами. Окремо вони відзначили, що, незважаючи на відвертість кадру, він вийшов досить стриманим, так як зроблений зі спини.

Решетова не перший раз радує шанувальників відвертими фотосесіями. У грудні минулого року Анастасія оприлюднила кадри з фотосесії, в якій вона з'явилася оголеною і прикрашений розсипом стразів. Таким чином дівчина прорекламувала салон краси. Тоді користувачі Інтернету прийшли до висновку, що Анастасію надихнула зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян. Свого часу американська теледіва роздяглася і покрила тіло блискітками, щоб привернути увагу до косметики.

Раніше портал "Знай.ua" писав про заяві репера Тіматі. Він сообщщил, що володіє відео, на якому Олександр Телепнєв і його спільник Сергій Ванкевич цілуються, обіймаючи один одного на вулиці.