Державна служба України з надзвичайних ситуацій представила свій календар на 2018 рік.

Моделями виступили працівники пожежно-рятувальної служби Київського гарнізону.

Популярні новини зараз
Розжарить до +30 і вище: після дощів прийде аномальне тепло В Україні хочуть запустити мобілізацію за чергою: буде видно, кого призвуть першими Не море і не санаторії: який відпочинок в Україні у 2026 найпопулярніший Українцям підвищать пенсії на 25%
Показати ще

"Спасибі за прекрасну роботу нашому фотографу Олександру Цибульська (Alexandr Tsybulsky), гримеру Ганні Фомінова за допомогу в його створенні і всієї творчої команді. Можливо, хтось критично поставиться до нашої роботи, але, ми намагалися", - йдеться у підписі до публікації в Facebook.

Масштабна пожежа в Києві

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 25 грудня на проспекті Героїв Сталінграда в Оболонському районі Києва прямо під час руху загорівся автомобіль Ford.

Крім того, в Києві загорівся будинок на вулиці Щекавицькій, 19/33, який знаходиться в Подільському районі. Будинок є історичним пам'ятником. При цьому в Київській міській державній адміністрації вважають, що підпал був навмисним.