Щоб зрозуміти, як сильно Бред Пітт кохає колишню дружину, актрису Дженніфер Еністон, йому знадобилося 12 років шлюбу з Анджеліною Джолі, що теж закінчився розлученням.

Як розповів виданню InTоuchWeekly близький до голлівудського красунчика інсайдер, Пітт визнав, що зробив найбільшу помилку в житті, коли пішов від Еністон. Після розриву стосунків з Джолі він зрозумів, як сильно кохає колишню. Та, до речі, дуже тяжко переживала зраду актора.

Розлучившись з Анджеліною, Бред зустрівся з Дженніфер і вибачився перед нею за завданий біль. У свою чергу вона нарешті відпустила всі образи й розридалася через наплив емоцій. Тоді подейкували, що пара може знову відновити стосунки, проте цього не сталося.

Шлюб Пітта й Еністон тривав з 2000 до 2005 року і був щасливим, аж поки актор на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт" не закрутив роман з фатальною спокусницею. Тривалий час вони приховували стосунки, і про них не здогадувалася навіть зраджена дружина. Проте в жовтні 2005 року вона подала на розлучення.

Зіркове життя Бреда Пітта та Дженніфер Еністон

Популярні новини зараз

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Через сім місяців пілся розірвання шлюбу у Бреда Пітта й Анджеліни Джолі народилася донька Шайло Нувель.

Сімейне життя з Енджі Бред назвав "12 роками пекла".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Джолі навіть після розлучення сердиться на Пітта через його спілкування з колишньою.