Іноземці скуповують пластинки української групи ONUKA за шалені гроші.

Про це порталу Karabas Live розповів власник лейблу Aby Sho Music Андрій Смирнов.

"У ніч після фіналу "Євробачення" іноземці купили у мене п'ять платівок з міні-альбомом ONUKA "Vidlik". За перший тиждень після закінчення конкурсу ми продали 10 вінілів. Ще 5 платівок "Vidlik" купив один американець для свого магазину. Зараз по платівці за два-три дні йде стабільно. Успіхом серед іноземців користується і перший альбом ONUKA: після "Євробачення" мій приятель, який раніше викупив у мене 20 примірників релізу, продав 9 копій за середньою ціною в 100 євро", - зазначив він.

Платівки української групи розлітаються, як гарячі пиріжки, не лише в Європі, але й в Австралії, Японії, Аргентині та США.

"Взагалі фанати у ONUKA з Європи з'явилися ще до "Євробачення". Один слухач з Іспанії закидав мене листами з проханнями продати йому все, що тільки можна, з музикою Нати. Тепер у його колекції є платівка і диск з першим альбомом і "Vidlik" - у звичайному і в "сірому" виданні. Про сірий "Vidlik" потрібно сказати окремо: через помилку з друком частина тиражу пластинки вийшла у сірому кольорі. Таких пластинок було всього 13 штук, продавав їх тільки друзям. Іспанцеві спеціально виділив одну зі своєї колекції. Після "Євробачення" він написав мені захопленого листа про Нату. Іспанець був щасливий, що раніше багатьох відкрив для себе її талант, ще й усіх своїх друзів на ONUKA підсадив. Він навіть приїжджав на її концерт з НАОНІ до Києва у грудні. Досі зберігає фото квитка в рамочці", - повідав Смирнов .

Популярні новини зараз

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", солістка ONUKA розповіла, чому не поїде на Євробачення.