Найбільш обговорюваною історією в житті російського співака Володимира Кузьміна був, звичайно ж, роман з Пугачовою. Інсайдери з оточення відомого музиканта розповіли про деякі подробиці його Love Story з Примадонною.

В Алли Пугачової виник роман з Володимиром Кузьміним у той час, коли вона перебувала в шлюбі з Євгеном Болдіним. До слова, це вже був третій шлюб Примадонни.

Сама співачка так згадувала про знайомство з артистом:

"Мені принесли касету. Стала слухати. Серце защеміло від пісні "Моя любов". От, думаю, негідник, напевно, кожна жінка думає, що це він співає їй. І зажадала - покажіть мені цю людину. Коли слухала пісню, думала, що співає чарівний блондин з блакитними очима, під два метри ... І раптом перед концертом на мене зістрибує щось кошлате, щось таке трошки запущене, з виряченими очима. Каже: "Я Кузьмін. А ти ... "І замовк. Я не знала тоді, що він такий трошки загальмований, особливо коли нервує. Він знову: "А ти ... " - і знову пауза. Я думаю, ні хріна собі, він не знає, хто я! Він подумав, каже: "А ви ... " Я йому кажу: "Я - Алла Пугачова". Його як розімкнуло: "Ні, ну це я знаю ... " І ось так почалося наше знайомство. Володя не від світу цього взагалі. Мене дратувало, коли говорили, що він п'яний на сцені або під наркотиками. Це не так. Те, що жінки на нього падали, це правда. Тому що в голосі, коли він співає, стовідсотковий еротизм, еротика".  

Через два роки після початку стосунків композитор заявив співачці, що покохав іншу жінку.

"Моя приятелька, близька подруга Алли Пугачової, розповідала, як гірко плакала Алла, коли Кузьмін після дворічного роману оголосив їй, що покохав іншу. Вона розуміла, що не зможе утримати цю буйну натуру. Але вона страждала через розрив, тому що дійсно любила цю людину", - повідомила колишня актриса Вікторія Лазіч.

Композитор Юрій Чернавський ті далекі часи згадує з посмішкою:

"Те, з яким обожнюванням ставилася Алла до Кузі, було очевидно всім, включаючи її чоловіка Болдіна, який страждав і терпів. Він злився, питав мене, хто цей кучерявий, звідки він взявся. Ревнував"

А дружина Чернавського, Тетяна, яка добре знайома з Кузьміним, розповіла інші подробиці.

"Найдивовижніше, що, коли Кузьмін крутив з нею любов, інша жінка ходила від нього вагітною. Був такий випадок. Прибігає до нас додому Пугачова і каже мені: ''Таня, дай терміново шкарпетки нові з етикеткою''. Я зрозуміти не можу, що сталося. Вона каже: ''У Кузьміна його цивільна дружина народжує, треба їй шкарпетки принести, ми зараз в пологовий будинок поїдемо'".

За її словами, в той же самий час у співака був зв'язок з дівчиною, яка народила йому пізніше дочку Ніколь.

"Кузьміну завжди вистачало запалу крутити одночасно з декількома жінками", - резюмувала вона.

За словами Тетяни, їй важко навіть уявити, що тоді мала відчувати Алла Пугачова, яка шаленіла  від Володимира Кузьміна, і як вона страждала після розриву з ним.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Алла Пугачова прокоментувала  свій сенсаційний шлюб з гумористом і шоуменом Максимом Галкіним.