Українські артисти маю повне право їздити на гастролі в Росію навіть під час збройного конфлікту і в цьому немає нічого ганебного, щоб їх засуджувати.

Про це в ефірі українського телеканалу заявив відомий музикант, лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський: "Я не готовий засуджувати артистів, які і сьогодні виступають в Росії. Я за те, щоб в України зараз не було взагалі ніяких зв'язків з Росією, але я розумію, що це нереально".

Олександр Положинський


Співак вважає, що більшість артистів, які виступають в Росії, насправді стали жертвами маніпуляцій. "Іноді виникнення таких питань або особливої ​​уваги до таких питань - це певні маніпуляції", - підкреслив Положинський.

Положинський про виступи українських артистів в Росії

Популярні новини зараз
Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Побитий ковбасою зрадник України став "мером" тимчасово окупованої Каховки: "Цей клоун працює в окупантів" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що заслужена артистка Анастасія Приходько звернулася до запроданців, пояснивши, яке між ними головна відмінність.