Глядачі проекту "Танцi з зiркамі" з цікавістю спостерігають не лише за тим, як вдосконалюють свої танцювальні вміння українські знаменитості, але і за їхніми взаємовідносинами з колегами по проекту.

Знаменита Суперблондинка Оля Полякова вирішила розповісти про те, як відрізняється спілкування учасників та журі шоу від взаємин в реальному житті.

В інтерв'ю Каті Осадчій співачка Оля Полякова відкрила всі секрети сварки з Катериною Кухар, яка неодноразово критикувала виступи Олі в шоу. Суперблондинка вже встигла отримати від суворої судді і двійку за виступ і неодноразово почути критику своїх танців з партнером Степаном Мисюрком.

Як виявилося, за лаштунками зірки все-таки встигли з'ясувати стосунки.

"Я до неї підійшла і кажу: Катя, це ви так мене не любите? На що вона говорить: Боже, Оля, я так люблю ваші Шльопанці, так люблю вашу творчість. Один - злий поліцейський, інший - добрий, як MONATIK, всіх любить, всім ставить хороші оцінки. І Каті складно, тому що вона, будучи мініатюрною балериною, стільки бруду на себе взяла після тієї двійки ", - розповіла Полякова.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в третьому прямому ефірі "Танців з зірками" пікантним моментом виступу Олі Полякової з Степаном Мисюрком став поцілунок суперлондинки – Оля підійшла до суддівського столу і поцілувала балерину Катерину Кухар.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще