Українська співачка – головна блондинка країни Оля Полякова стала героїнею соціального проекту "Обіцяй собі берегти себе", головний месидж якого – "Піди до мамолога – збережи життя". Про це повідомляє Clutch.

Отримавши титул "найкрасивішої" жінки за версією журналу Viva!, Оля Полякова не забуває про те, що краса починається зі здоров'я, і закликає всіх жінок України усвідомити особисту відповідальність за себе і сформувати культуру профілактики раку молочної залози і її діагностики на ранній стадії.

Саме тому головна блондинка країни стала героїнею соціального проекту "Обіцяй собі берегти себе", головний месидж якого – "Піди до мамолога – збережи життя". Кампанія покликана привернути увагу громадськості до проблеми раку молочної залози в Україні.

Головна мета проекту — здорова і щаслива українка. Врятувати одне життя — значить врятувати все людство. Але рятувати інших потрібно, почавши з себе. Саме тому проект і носить назву: Обіцяй собі берегти себе.

Популярні новини зараз
У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Коментуючи свою участь у соціальній акції, Оля Полякова згадала і про смерть свого батька: "Про таку проблему, як онкозахворювання потрібно говорити, привчати кожного до усвідомлення особистої відповідальності за своє здоров'я і допомагати нашому суспільству формувати культуру профілактики раку молочної залози і її діагностики на ранній стадії".

"У нас же люди біжать в лікарні, коли вже болить... От якби мій батько, який також помер від онко, раніше почав лікуватися і вчасно прооперувався, він ще жив. Тому потрібно обов'язково хоча б раз на рік перевірятися: чоловікам здавати ПСА, в той час як жінкам ходити в профілактичних цілях до мамолога та гінеколога", - зазначила співачка.

Дивіться новий кліп Олі Полякової на пісню "Мама"

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Олег Винник та Оля Полякова поповнили свої колекції нагород. Так, колекція нагород співачки Олі Полякової росте – її новий трофей – нагорода "Співачка зими" від музичного каналу "М1". У цій номінації Ольга Полякова обійшла своїх колег Alyosha і Настю Каменських. А з чоловіків "Співаком зими" став, звичайно ж, Олег Винник - від якого Полякова хоче народити.