Одна з досить відомих учасниць російського телепроекту "Холостяк-6" Ломакіна Ольга зізналася громадськості, що мала стосунки з популярним в Росії співаком Стасом П'єхою.

Як повідомляють російські ЗМІ, претедентка на серці головного героя, артиста Єгора Кріда, у розмові з ним зізналася, що до проекту у неї був сумний досвід відносин з іншим виконавцем — пара розлучилася після двох років стосунків з-за його зрад.

Журналісти дізналися, що цим таємничим артистом був саме Стас П'єха, однак сама Ольга в інтерв'ю відмовилася згадувати ім'я колишнього.

"Все, що можу сказати, що на проект я прийшла абсолютно вільної дівчиною", - заявила вона.

Популярні новини зараз

Живе під землею і відкидає хвіст: на території Чорнобиля мешкає "фальшива змія"

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Стас П'єха - кліп "Я з тобою" - відео:

У свою чергу, Стас П'єха не підтверджує романтичний зв'язок з Ломакіної. За його словами, з дівчиною їх пов'язували виключно робочі відносини.

"У мене взагалі не було стосунків з цією дівчиною. Я пам'ятаю, що вона знімалася в кліпі в нашому продюсерському центрі, але не більше", - виправдовувався співак.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" партнер Могилевської з танців Ігор Кузьменко зустрічається з дівчиною, на якій має намір одружитися. Ігор показав обручку, тепер надії в інших претенденток на його руку і серце більше немає. У тому числі, у Каті Осадчої, яка хотіла укласти повторний шлюб із Кузьменко.