У Росії повідомили про смерть Примадонни радянської естради Алли Пугачової. Повідомлення, яке поставило на вуха росіян, з'явилось відразу у кількох ЗМІ запоребрика.

А кілька порталів навіть вказали дату смерті, поширивши відомості про те, що Алла Пугачова померла вранці в четвер, 9 серпня, і, нібито, її чоловік Максим Галкін вже підтвердив факт смерті дружини.

Така новина розбурхала шанувальників зірки, тим більше, що останнім часом Пугачова різко припинила активність в соціальних мережах.

В кінцевому підсумку з’ясувалося, що інформація про смерть примадонни значно перебільшена і новина фейкова.

Пугачова не виходить в соцмережі, оскільки відпочиває з сім'єю в Італії. Також співачка заявила, що вона, повернувшись з відпочинку, планує повернення на роботу через труднощі сім’ї з грошима.

Чоловік Примадонни Максим Галкін натякнув їй, що не зайве було б знову брати участь у корпоративах, адже є попит, будуть і гроші.

Слід зазначити, що про періодичні "пропажі" співачки говорять уже досить давно. За словами її друзів, після шлюбу з Галкіним і появи дітей примадонна майже відійшла від справ – часто виїжджає разом з сім’єю, не бере участі в концертах і тусовках.

Багато фанатів пов’язують це з сімейним побутом співачки. Але, тим не менше, як впевнені і шанувальники, і колеги Пугачової, сім’я не повинна відбиватись на друзях.

Нагадаємо, співачка Алла Пугачова, яка виховує чотирирічних дітей-двійнят, скоро стане прабабусею.

Як повідомляв раніше "Знай.ua",  Максим Галкін показав, як потрібно виховувати дітей.

Також "Знай.ua" писав, що легендарна радянська і російська співачка Алла Пугачова заявила, що її дуже серйозно дратують образи в мережі з приводу її віку та зовнішності.