Сьогодні, 29 травня, зірка української естради Олег Винник став круглим сиротою – свого часу перед концертом він втратив батька, а нещодавно, так само перед виступом померла і його 80-річна мати.

Табу особистого життя

Попри те, що мама для Олега значила у житті дуже багато, але говорити про родину він не любив, завжди уникав таких питань, особливо якщо згадували ще й жінок.

Симпатія протилежної стати до Винника часто ставала темою для пліток, особливо бек-вокалістки Тетяни. Але поза сценою односельці знають її як дружину Олега - Таїсію Сватко.

"Як не одружений, якщо вони сюди разом приїжджають! І картоплю вибирали, тут вони гуляли і віталися", - кажуть земляки співака.

Популярні новини зараз

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Вона молодша за артиста на рік, нещодавно виповнилося 43. Нібито ще на початку 1990-х весілля гуляли на два села: від нареченої гості їздили за 100 кілометрів на батьківщину Олега. З чуток, молоді познайомилися в училищі. З тих пір вони завжди разом, і землякам Винника дуже імпонує відкритість, привітність і простота цієї пари.

"Зараз не приїжджає, бо весь на концертах він", - прокоментувала сестра Винника.

Дивіться: земляки Винника розповіли про його родину

Концерти без батьків

Якось співак випадково обмовився, ще коли рідні були живі, що вони не ходять на його виступи. Нібито маму він перестав запрошувати, коли до неї почали чіплятися фанати у залі.

"Мені тоді стало трохи не по собі, і я сказав, що мама завжди зі мною – в моєму серці, що її немає зараз в залі. А батько так і не доїхав на мій виступ. Я тоді давав перший великий концерт в Україні після повернення з Німеччини. Батькові стало зле по дорозі до мене. Напевно, він перенервував і під впливом позитивних емоцій його серце не витримало, - згадував Винник.

Дивіться: "Мати каже правду", - Олег Винник

Як повідомляв портал "Знай.ua", у віці 80 років померла мати Олега Винника.