Стелла Столпер, колишній менеджер відомої американської співачки Мераї Кері, стверджує, що неодноразово піддавалась сексуальному переслідуванню з боку артистки.

Сама співачка називає такі звинувачення безпідставними. Про деталі скандальної історії повідомляє TMZ.

Стелла Столпер раніше була дуже близька з Мерайєю: співачка брала свою помічницю в подорожі, організовувала для неї і її сім'ї свята і обдаровувала дорогими презентами. Однак цю ідилію порушив бойфренд Кері - Брайан Танака, який змістив Стеллу з посади особистого помічника співачки і повністю взяв контроль над її справами в свої руки.

Стелла обурилася, дізнавшись, що з нею розривають контракт, і почала готувати документи до суду. Вона планує пред'явити артистці звинувачення за порушення закону про цивільні права та закону про справедливе працевлаштування. Нібито вона була звільнена у середині трирічного контракту.

Крім того, Столпер готує колишньому босові звинувачення у сексуальних домаганнях. За словами дівчини, артистка часто з'являлася перед нею в оголеному вигляді, завдаючи їй тим самим непоправної моральної шкоди.

Популярні новини зараз

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Перероблена Анастасія Покрищук в ліжку заговорила про випадкову зраду: "Переспала - значить хотіла"

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще


Представники Кері заявили, що Стелла була звільнена через те, що не справлялася зі своїми обов'язками, повідомляє Page Six.

"Робота Столпер у якості менеджера Мераї була припинена через те, що вона неефективно виконувала свою роботу. У Стелли не було контракту на працевлаштування. Вона поширює неправдиві чутки. Ми не будемо реагувати на брехню та погрози. Якщо ця необгрунтована вимога буде подана до суду, ми успішно відіб'ємо напад", - стверджують у співачки.

До слова, Мерайю Кері не вперше звинувачують в сексуальних домаганнях.

Як повідомляв портал "Знай.ua", раніше глава компанії, яка забезпечувала безпеку Мераї Кері, Майкл Анеллі заявив про сексуальні домагання з боку артистки. За словами чоловіка, під час поїздки в Кабо-Сан-Лукас Мерая попросила його прийти в свою кімнату, щоб перенести якийсь багаж, і зустріла його в розхристаному прозорому пеньюарі. Охоронець стверджує, що спробував покинути номер, але Кері наполягла, щоб він залишився і все-таки пересунув валізи. Після цього охоронець, за його словами, вийшов з номеру і фізичного контакту у нього з Кері не було.

Також Майкл Анеллі стверджує, що співачка навмисно здійснювала "статеві акти так, щоб він це бачив".