Відома українська співачка кримсько-татарського походження Джамала розповіла, як їй вдається поєднувати кар'єру та догляд за новонародженим сином.

В ефірі одного з телеканалів артистка заявила, що після появи малюка на світ 27 березня, вона зрозуміла, що хоче ще одну дитину.

Мріє про поповнення

 "А хто знає? Чому ні? Я не можу сказати, що це було легко, але, коли народила, у мене така думка: "О! Потрібно вже другого!". Це так круто, це таке відчуття. Я не можу порівняти ні з чим. Коли тобі просто кладуть дитину на груди", - додала вона.

Джамала не приховує: єдине, що заважає – постійна втома, спати хочеться практично усюди і завжди, перед прямими ефірами та вдома. Але із маленьким сином допомагають впоратися батьки, її та чоловіка.

Знову на сцені

Довго сидіти в декретній відпустці співачка не захотіла. Не минуло й двох тижнів після пологів, як вона повернулася у крісло тренера проекту "Голос країни". Аби не залишати сина постійно на батьків, довелося знайти хорошу няню. При такому щільному графіку вона все одно знаходить час самостійно годувати його, тому що знає, як це важливо для здоров'я.

"Їду залишаю і намагаюся погодувати перед тим, як виходжу. Ось сьогодні я погодувала і вийшла на дві години", - пояснює Джамала.

Почала артистка і виходити частіше в світ. Нещодавно влаштувала невеличку сімейну прогулянку, а знімками поділилася із прихильниками у соціальній мережі. Дитину батько носить у "кенгурушці", а Джамала супроводжує чоловіка у легкій шифоновій сукні.

Дивіться: Джамала розповіла, як поєднує материнство зі співочою кар’єрою

Як повідомляв портал "Знай.ua", Джамала зворушливо привітала сина із першим святом у його житті.