Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram і канал на Youtube. Також знаменитість обожнює показувати своїх дітей. На цей раз Маша розповіла цікаву історію про 4-річного сина Олександра, який нещодавно повернувся з відпочинку на морі. Виявляється, йому там сподобалася одна дівчинка на ім'я Катя.

"Повернувся мій син з моря! Каже, захопився там красивою дівчинкою. Звуть Катя . І їй всього якихось...20 років. #втупике #мойАлександр", - пожартувала Єфросиніна. Фанати почали коментувати зворушливе спільне фото та історію: "Молодець!!! Навіщо йому малолітки)))", "Майже на 15 років старше. Головне, щоб не як Галкін з Пугачовою)", "Росте хлопчик)", "Мені мій 6-річний син сьогодні заявив, що йому подобаються темношкірі жінки. )))) От вже буде веселе весілля в Африці, зазначив чоловік.)))", "Геть стереотипи!))) Катя так Катя!)) 20 так 20!))))", "Просто неймовірне фото, сповнене такою щирою, справжньою, тендітною любов'ю...неможливо відвести погляд.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна виклала новий знімок, який викликав чимало запитань. Однак ці ж питання написала сама Маша, сидячи за чашкою кави в стильних рукавичках популярного київського бренду. Також знаменитість розповіла про оптичний обман, наочно показавши приклад за допомогою нового взуття. А ще Маша розповіла про п'ять улюблених фільмів, однак зазначила, що насправді їх набагато більше.